GABINET WETERYNARYJNY PLUTO UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

DOG-TOREK ćwierka z zachwytu!

 

NAJLEPSZY WETERYNARZ DLA PTAKÓW W PIEKARACH ŚLĄSKICH

ul. Jana Pawła II 59, 41-943 Piekary Śląskie

 

TELEFON: 604 915 797

 

Ptaki są tak samo bliskie naszemu sercu, jak psy, koty, czy gryzonie. I tak samo jak inne zwierzęta wymagają niekiedy wsparcia lekarza. Ptaki mogą doświadczać wielu chorób związanych z oczami, dziobem, czy zatruciem pokarmowym wynikającym z nieodpowiedniej diety. Te drobne zwierzęta są niezwykle delikatne, stąd mogą łatwo się zranić i pokaleczyć. W takich przypadkach wizyta u weterynarza ptaków jest nieunikniona.

Jak przebiega wizyta ptaków w gabinecie Dog-torek?

 

W pierwszej kolejności zalecamy przetransportowanie ptaka w klatce do naszego gabinetu. Doskonale rozumiemy stresującą sytuację, w której znajduje się Twój pupil, dlatego zalecamy usunięcie wszystkich akcesoriów z klatki. Nie chcemy, aby zwierzak się poranił, będąc niespokojny.

 

Większość wizyt opiera się na wywiadzie z właścicielem zwierzęcia. Często wykonujemy dodatkowe badania, aby móc postawić trafną diagnozę i dobrać odpowiednie leczenie. Cierpliwie rozmawiamy i tłumaczymy przebieg czynności medycznych w zależności od przypadku.

 

Kiedy należy udać się z ptakiem do weterynarza?
 

Ptaki komunikują się z nami na przeróżne sposoby, choć nie zawsze ich zachowanie, mowa i sygnały dla właściciela są zrozumiałe. Ukrywają objawy chorób jak to tylko możliwe. Wykształciły bowiem u siebie instynktowny sposób na przetrwanie, aby jak najdłużej wyglądały zdrowo. W naturze takie zachowanie ma na celu zapobiec atakowi ze strony drapieżników.

 

Namawiamy do skorzystania z pomocy weterynarzy ptaków w gabinecie Dog-torek, w momencie, gdy nasz pupil traci apetyt, nie pije regularnie, staje się osowiały – może to stanowić objaw zaawansowanej już choroby. Nie czekajmy na ostatni moment, aby pomóc naszemu zwierzakowi.

 

Każdy ptaszek domowy powinien zostać odrobaczony i zaszczepiony. Dzięki odrobaczeniu, które oferujemy w naszych gabinetach, unikniemy u swojego pupila schorzeń pasożytniczych i grzybicznych. Z kolei szczepienie oraz regularna kontrola w naszych placówkach pozwalają uchronić te drobne zwierzęta przed chorobami zagrażającymi ich życiu.

 

Jakie gatunki ptaków leczymy?

 

 • papugi
 • kanarki
 • zeberki
 • amadyny
 • drób ozdobny
 • ptaki drapieżne
 • ptaki egzotyczne

 

Diagnostyka i leczenie ptaków na Śląsku

 

Proces diagnostyki  i leczenia ptaków każdorazowo dostosowujemy do ich stanu zdrowia, oferując kompleksową opiekę. Diagnostyka i leczenie chorób ptaków w naszym gabinecie obejmuje m.in.:

 

 • określanie płci
 • korektę dzioba
 • odrobaczanie
 • szczepienia ochronne
 • morfologia krwi
 • leczenie zaparć jaj
 • wymazy z wola i badanie kału

ZADZWOŃ DO NAS:

604 915 797

ODWIEDŹ NAS:

UL. JANA PAWŁA II 59, PIEKARY ŚLĄSKIE

[sprawdź jak dojechać]

Administratorem danych osobowych jest Pluto Gabinet Weterynaryjny Aleksandra Rożeńska, ks. Knosały 61A, 41-922 Radzionków, NIP: 4980127035. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy, na Twoje żądanie, w celu dokonania odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy oraz realizacji usług będą przetwarzane do zakończenia umowy o świadczenie usług z Administratorem oraz czas niezbędny do wywiązania się z obowiązków nałożonych przez przepisy prawa (rozliczenia, przedawnienia roszczeń). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia  odpowiedź na zapytanie. Pozostałe zasady przetwarzania danych określa Polityka prywatności.

Imię
Nazwisko
Twój telefon:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami osobiście, telefonicznie lub przez formularz.

GODZINY OTWARCIA GABINETU:

 

poniedziałek - piątek:

07:00-21:00

sobota

09:00-17:00

niedziela

09:00-15:00

PROJEKT I REALIZACJA SPECTRUM MARKETING | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023

POGOTOWIE WETERYNARYJNE 24/7
UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

GABINET WETERYNARYJNY PLUTO
UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

UMÓW WIZYTĘ