GABINET WETERYNARYJNY PLUTO UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

Interna (choroby wewnętrzne zwierząt)

 

DOG-TOREK - WETERYNARZ W PIEKARACH ŚLĄSKICH

ul. Jana Pawła II 59, 41-943 Piekary Śląskie

 

TELEFON: 604 915 797

 

Interna jest jedną z podstawowych dziedzin, którą zajmujemy się kompleksowo. Nasi doświadczeni specjaliści w leczeniu schorzeń wewnętrznych oferują usługi na najwyższym poziomie, dzięki czemu Twój pupil znajdzie się w dobrych rękach. Dzięki dostępności nowoczesnej aparatury (m.in. RTG) jesteśmy w stanie jak najszybciej wykonać potrzebne badania.

Interna jest nauką o chorobach wewnętrznych - to niezwykle szeroki dział medycyny weterynaryjnej. Zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz ogólną kontrolą stanu zdrowia pacjentów, dlatego wymaga z naszej strony wszechstronnej wiedzy i doświadczenia.

 

Interna zwierząt - udaj się do lekarza chorób wewnętrznych zwierząt na Śląsku
 

Zapraszamy do skorzystania z pomocy specjalistów w gabinecie Dog-torek w Piekarach Śląskich. Staramy się szybko wykryć chorobę, aby ta dalej się nie rozwijała. Przygotowujemy zwierzaka do danego weterynarza oraz omawiamy kolejne kroki związane z leczeniem.

 

Dzięki szerokiej wiedzy nasi lekarze pierwszego kontaktu zapewniają wszechstronną pomoc swoim pacjentom. Z kolei ich empatia oraz zaangażowanie pozwalają na zapewnienie komfortowych warunków leczenia. Zabiegi dla zwierząt mogą być czasami trudne oraz bolesne. Dlatego nasi specjaliści dbają o dobre samopoczucie i okazują pełne zrozumienie zarówno dla pacjenta, jak i właściciela zwierzęcia.

 

Leczenie chorób wewnętrznych zwierząt na Śląsku


W naszym gabinecie kluczowe znaczenie odgrywa diagnostyka małego pacjenta. Aby zaproponować właściwe i ukierunkowane leczenie, diagnoza powinna zostać postawiona jak najszybciej oraz bardzo precyzyjnie. Tym samym poświęcamy sporo czasu na dokładne zbadanie Twojego pupila i na przeprowadzenie szczegółowego wywiadu z jego właścicielem.

 

Jeśli chcesz zadbać o zdrowie i dobrą kondycję swojego pupila, zachęcamy do zapisywania się na okresowe wizyty do naszych placówek. Warto, aby Twój zwierzak miał przypisanego weterynarza, który będzie jego stałym lekarzem prowadzącym. Badania ogólne pozwolą na wczesne wykrycie niepokojących schorzeń, dzięki czemu zaoszczędzimy sobie i zwierzętom niepotrzebnego stresu i nerwów.

 

Zabiegi opieki internistycznej dla zwierząt na Śląsku
 

W ramach naszej działalności prowadzimy diagnostykę oraz leczenie schorzeń chorób wewnętrznych z zakresu:

 

  • dróg oddechowych
  • układu pokarmowego
  • układu rozrodczego
  • układu nerwowego
  • układu moczowego
  • oczu i uszu
  • chorób zakaźnych
  • innych wynikających z wieku zwierzęcia

ZADZWOŃ:

604 915 797

ODWIEDŹ:

UL. JANA PAWŁA II 59, PIEKARY ŚLĄSKIE

[sprawdź jak dojechać]

Masz pytanie? Skontaktuj się z Weterynarzem DOG-TOREK w Piekarach Śląskich:  osobiście, telefonicznie lub mailowo.

GODZINY OTWARCIA GABINETU:

 

poniedziałek - piątek:

07:00-21:00

sobota

09:00-17:00

niedziela

09:00-15:00

PROJEKT I REALIZACJA SPECTRUM MARKETING | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023

POGOTOWIE WETERYNARYJNE 24/7
UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

GABINET WETERYNARYJNY PLUTO
UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

UMÓW WIZYTĘ