GABINET WETERYNARYJNY PLUTO UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

Badania profilaktyczne psa i kota w Radzionkowie

 

PLUTO - WETERYNARZ W RADZIONKOWIE

ul. ks. Knosały 61A, Radzionków

 

TELEFON: 690 606 241

 

Profilaktyczne wizyty u weterynarza w Radzionkowie pozwalają utrzymać kondycję zdrowotną zwierząt na wysokim poziomie. Jako zespół specjalistów podejmujemy szereg działań i stosujemy odpowiednie środki przeciwdziałające zagrożeniom zdrowotnym twojego pupila. Zapobiegamy chorobom poprzez wdrażanie szczepień ochronnych i wykorzystywanie preparatów przeciwpasożytniczych.

Szczepienie psa lub kota w Radzionkowie

 

Szczepienia pozwalają na stymulowanie odpowiedzi immunologicznej po ustąpieniu odporności biernej pochodzącej od matki. W przypadku psów i kotów pierwsze szczepienia wykonuje się w 8-9 tygodniu życia, kolejne po około miesiącu, a trzecie między 14 a 16 tygodniem u psów i najwcześniej w 16 tygodniu u kotów. Po zakończeniu cyklu szczepień zazwyczaj wymagane jest podanie dawki przypominającej.

 

Zapewnij odpowiednią ochronę swojemu pupilowi dzięki szczepieniom. W naszym gabinecie weterynaryjnym Pluto w Radzionkowie wykonujemy szczepienia dla psów przeciw takim chorobom jak:

 

 • wścieklizna
 • parwowiroza
 • nosówka
 • kaszel kenelowy
 • leptospiroza
 • borelioza
 • grzybica skórna
 • zakaźne zapalenie wątroby

 

Regularnych szczepień wymagają także koty. Niezależnie od tego, czy są to zwierzęta typowo domowe, czy prowadzące wychodzący tryb życia. Nasze szczepienia dla kotów pozwalają chronić je przed:

 

 • panleukopenią
 • Chlamydophila felis
 • wścieklizną
 • grzybicą skórną
 • wirusem białaczki kociej (FeLV)
 • kocim katarem (herpeswirusowi, kaliciwirusowi)

 

Odrobaczanie psa lub kota w Radzionkowie

 

Poza szczepieniami ochronnymi podejmujemy również czynności z zakresu profilaktyki chorób pasożytniczych. Dzięki temu zabezpieczamy przed groźnymi chorobami nie tylko same zwierzęta, ale także ludzi. Podstawowym zabiegiem w ramach tych działań jest wykonywanie tzw. odrobaczania. Podawane zwierzętom tabletki na pasożyty wewnętrzne pozwalają uchronić przed szkodnikami typu glista, czy tasiemiec. W zakresie profilaktyki chorób pasożytniczych proponujemy także różnorodne preparaty przeciwkleszczowe i przeciwpchelne dla psów i kotów.

 

Jak dbać o zdrowie psa lub kota?

 

Chcąc zapobiegać powstawaniu płytki bakteryjnej i kamienia nazębnego u zwierząt, proponujemy pasty, żele, płyny do higieny jamy ustnej. Nasze usługi z zakresu profilaktyki zwierząt obejmują także opróżnianie gruczołów (zatok) okołoodbytowych.

 

ZADZWOŃ DO NAS:

690 606 241

ODWIEDŹ NAS:

UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

[sprawdź jak dojechać]

Administratorem danych osobowych jest Pluto Gabinet Weterynaryjny Aleksandra Rożeńska, ks. Knosały 61A, 41-922 Radzionków, NIP: 4980127035. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy, na Twoje żądanie, w celu dokonania odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy oraz realizacji usług będą przetwarzane do zakończenia umowy o świadczenie usług z Administratorem oraz czas niezbędny do wywiązania się z obowiązków nałożonych przez przepisy prawa (rozliczenia, przedawnienia roszczeń). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia  odpowiedź na zapytanie. Pozostałe zasady przetwarzania danych określa Polityka prywatności.

Imię
Nazwisko
Twój telefon:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami osobiście, telefonicznie lub przez formularz.

GODZINY OTWARCIA GABINETU:

 

poniedziałek - piątek:

07:00-21:00

sobota

09:00-17:00

niedziela

09:00-15:00

PROJEKT I REALIZACJA SPECTRUM MARKETING | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023

POGOTOWIE WETERYNARYJNE 24/7
UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

GABINET WETERYNARYJNY PLUTO
UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

UMÓW WIZYTĘ