GABINET WETERYNARYJNY PLUTO UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

Fryzjer dla psów i kotów Radzionków

 

PLUTO - WETERYNARZ W RADZIONKOWIE

ul. ks. Knosały 61A, Radzionków

 

TELEFON: 690 606 241

 

Posiadanie czworonoga to nie tylko wspólne zabawy, czy spacery. To także obowiązki związane z jego higieną oraz dbałością o zdrowie. Dlatego odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne są niezmiernie istotne dla naszych pupili. Do każdego czworonoga podchodzimy z pasją, miłością oraz pełnym zaangażowaniem. Zadbane wnętrze i przyjazne otoczenie sprawiają, że zwierzaki czują się u nas w pełni komfortowo. Nasz personel udziela fachowych porad oraz informacji na temat przebiegu wizyty, dzięki czemu nie tylko zwierzę nie będzie się stresowało, ale i jego właściciel. 

Zabiegi pielęgnacyjne dla psa i kota w Radzionkowie

 

  • strzyżenie zgodnie ze wzorcem FCI lub na życzenie Klienta
  • trymowanie
  • usuwanie kołtunów
  • modelowanie
  • przycinanie pazurków
  • czyszczenie uszu
  • mycie zębów
  • pielęgnacja okolic oczu
  • kąpiele
  • porady w sprawach pielęgnacji

 

Strzyżenie i trymowanie psów i kotów w Radzionkowie

 

Strzyżenie psa lub kota należy do najbardziej podstawowych czynności pielęgnacyjnych naszego pupila. Zabieg ten wykonujemy przy pomocy specjalistycznych nożyczek lub profesjonalnej maszynki do strzyżenia. Strzyżemy zarówno psy, jak i koty rasowe według standardów Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI) oraz nierasowe. Końcowa fryzura jest, oczywiście, uzależniona od upodobań właściciela.

 

W przypadku psów szorstkowłosych zalecamy trymowanie. Podczas tego zabiegu skutecznie usuwamy martwe włosy za pomocą nożyka trymerskiego. Tym samym następuje proces porostu nowego włosia i sierść zwierzaka nabiera koloru i jakości. Pies po takim zabiegu przestaje gubić sierść.

 

Czy warto umówić psa lub kota do fryzjera?

 

Strzyżenie psa lub kota ma znaczenie nie tylko dla wyglądu zewnętrznego, ale przede wszystkim dla zdrowia. Ma na celu nie tylko zmianę fryzury, ale pozwala również skontrolować skórę zwierzaka przez doświadczoną osobę. Strzyżenie nie jest czynnością, którą polecamy wykonywać we własnym zakresie. Możemy naszemu czworonogowi niechcący wyrządzić krzywdę. Z kolei zwierzęta z długą sierścią wymagają specjalnej pielęgnacji, szczególnie w okresie letnim. Dużo bezpieczniejsze będzie powierzenie futrzaka w nasze ręce.

 

Usługi pielęgnacyjne dla Twojego zwierzaka prowadzimy w salonie w Radzionkowie. Sprawdź nasz cennik i zapisz swojego futrzaka do jednego z naszych profesjonalnych groomerów. Zapraszamy właścicieli zwierząt z Radzionkowa, Bytomia, Piekar Śląskich oraz okolic.

ZADZWOŃ DO NAS:

690 606 241

ODWIEDŹ NAS:

UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

[sprawdź jak dojechać]

Administratorem danych osobowych jest Pluto Gabinet Weterynaryjny Aleksandra Rożeńska, ks. Knosały 61A, 41-922 Radzionków, NIP: 4980127035. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy, na Twoje żądanie, w celu dokonania odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy oraz realizacji usług będą przetwarzane do zakończenia umowy o świadczenie usług z Administratorem oraz czas niezbędny do wywiązania się z obowiązków nałożonych przez przepisy prawa (rozliczenia, przedawnienia roszczeń). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia  odpowiedź na zapytanie. Pozostałe zasady przetwarzania danych określa Polityka prywatności.

Imię
Nazwisko
Twój telefon:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami osobiście, telefonicznie lub przez formularz.

GODZINY OTWARCIA GABINETU:

 

poniedziałek - piątek:

07:00-21:00

sobota

09:00-17:00

niedziela

09:00-15:00

PROJEKT I REALIZACJA SPECTRUM MARKETING | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2023

POGOTOWIE WETERYNARYJNE 24/7
UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

GABINET WETERYNARYJNY PLUTO
UL. KS. KNOSAŁY 61A, RADZIONKÓW

UMÓW WIZYTĘ