TWÓJ NAJLEPSZY PRZYJACIEL
A NASZ PACJENT

Każdy z nas zasługuje na najlepszą możliwą opiekę lekarską- zarówno my ludzie jak i nasi czteronożni członkowie rodziny. Od otwarcia z powodzeniem skupiliśmy się na szeroko rozumianej diagnostyce zwierzaków a także na niesieniu pomocy w najwyższym możliwym standardzie. Dla naszych pacjentów jesteśmy w razie potrzeby dostępni całą dobę- wystarczy zadzwonić i umówić się nawet w nocy.

W nagłych przypadkach czynni całodobowo!


Telefon: 503 766 782


Adres: ul. ks. Knosały 61A 41-922 Radzionków


Kim jesteśmy?


Jesteśmy zespołem ludzi kochających zwierzęta i to one są naszą misją- dla nich został stworzony Gabinet Pluto. Celem naszego Gabinetu jest zapewnienie szerokiego zakresu usług o jak najwyższej jakości, dzięki połączeniu doświadczenia i umiejętności z najnowocześniejszymi technologiami. Dbamy aby wizyty w naszej klinice odbywały się w przyjaznej atmosferze, zarówno dla Państwa-naszych Klientów jak i dla Zwierząt-naszych Pacjentów.

Gabinet oferuje pełen zakres usług ze wszystkich dziedzin medycyny weterynaryjnej i w razie nagłej potrzeby możecie do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy.

NASZ PERSONELViktor Slobodian


doktor nauk weterynaryjnych, świetny diagnosta i chirurg. Praca to jego pasja, a miłość do zwierząt sprawia, że wizyty w naszym gabinecie przebiegają możliwie jak najmniej stresowo dla pacjenta.


Katarzyna Banaś


technik weterynarii z wieloletnim doświadczeniem. Behawiorysta oraz dietetyk psi. Dodatkowo Kasia jest Inspektorem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i czynnie bierze udział w licznych interwencjach.


Oliwia Wojtoł


nasz najmłodszy technik weterynarii. Świetny kontakt ze zwierzętami i wyjątkowy poziom empatii to cechy, które zdecydowały o jej dołączeniu do zespołu.

Nasze usługiFor your child whitest teeths

BEHAVIOR


Praesent convallis tortor et enim laoreet, vel consectetur purus latoque penatibus et dis parturient.Got a broken heart?

CARDIOLOGY


Nullam eleifend lectus a tortor interdum, non sodales ante vehicula. Proin consequat, at commodo.Neck or back pain?

VACCIONATIONS


Duis scelerisque faucibus nisi sed lacinia. Curabitur ipsum elit, cursus id dui quis, dictum laoreet neque.Neck or back pain?

SURGERIES


Duis scelerisque faucibus nisi sed lacinia. Curabitur ipsum elit, cursus id dui quis, dictum laoreet neque.
For your child whitest teeths

DENTISTRY


Praesent convallis tortor et enim laoreet, vel consectetur purus latoque penatibus et dis parturient.Got a broken heart?

HEATWORM TEST


Nullam eleifend lectus a tortor interdum, non sodales ante vehicula. Proin consequat, at commodo.Neck or back pain?

GENETICS


Duis scelerisque faucibus nisi sed lacinia. Curabitur ipsum elit, cursus id dui quis, dictum laoreet neque.Neck or back pain?

RADIOLOGY


Duis scelerisque faucibus nisi sed lacinia. Curabitur ipsum elit, cursus id dui quis, dictum laoreet neque.Opinie klientówFachowa obsluga, doktor Viktor ma super podejście i ogromną wiedzę. Można zadzwonić o każdej porze i zawsze pomoże. Leczymy wszystkie swoje psy i kota, są zdrowe i nie boją się wizyt co się rzadko zdarza ❤️. Uczciwy człowiek, kiedy wie, że leczenie nie przyniesie efektów i nie ma sensu (choć jest to przykre) leczyć zwierzaka na siłę to o tym mówi, ale również z wyczuciem lekarskim. Przy kolejnych wizytach płacimy za leki, nie za usługę. Polecamy z całych naszych serc i przybijamy nasze 20 łap!

PaulaNajlepsi! Już 2 raz Pan Doktor uratował nasza Mimi. Jesteśmy zadowoleni bo wyleczył nasz skarb. Teraz czekamy na wyniki badan na alergie i będziemy działać dalej. Pan doktor ma wielkie serce. Kto o 2 w nocy przyjedzie ratować psa? Pan Doktor własnie. Odpisuje na smsy czy wysłane zdjęcia. Nie mogę powiedzie złego słowa na kogokolwiek kto tam pracuje. Polecam wszystkim!

AgataBardzo miła pierwsza wizyta razem z kotką. Najpierw porady przez wiadomości, a następnie profesjonalne podejście. Gabinet bardzo przyjemny. Pani bardzo uprzejma. Polecam w 100%.
Iwona

KontaktGabinet Weterynaryjny Pluto
ul. ks. Knosały 61A41-922
Radzionków
Zadzwoń : 503 766 782


Godziny otwarcia


Poniedziałek – Piątek
8:00 – 21:00
Sobota
9:00 – 16:00
Niedziela
9:00 – do ostatniego pacjenta

W nagłych przypadkach czynni całodobowo!


Kontakt


503 766 782

Copyright 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.